Svatební služby

Není pochyb o tom, že každá nevěsta je jedinečná, stejně tak je to i se samotnou svatbou. Této jedinečnosti si nesmírně vážíme a proto vždy vyvíjíme maximální úsilí tak, abychom skloubili naše dlouholeté zkušeností s originalitou a především představami a přáními snoubenců. Našim hlavním cílem jsou pohodové a jedinečné svatby plné lásky, na kterých pracujeme s nadšením, citem pro detail a zejména s láskou. Pouze díky tomu jsme pro Vás schopni vytvořit něco nezapomenutelného.


                                     

Rádi vám  pomůžeme a zajistím vše co si přejete, od prvotní konzultace, tvorby celého konceptu, originálních květin doplněných vhodnými dekoracemi, až po samotnou realizaci a koordinaci.  Orientační nabídka  vám poslouží pro představu o našich službách. 

 

Květiny a dekorace

Máte jasnou představu o tom jak by měl Váš den vypadat a rádi by jste vše podtrhli krásou květin, doplněných o vhodné dekorace? Nebo potřebujete lehce nasměrovat? Květiny jsou naše vášeň, která ke svatbě neodmyslitelně patří. Stačí vyplnit náš svatební formulář  a my se vám telefonicky ozveme pro upřesnění všech bodů vaší objednávky. Vyplnění formuláře Vám napoví i orientační cenu. Nejste kamarádi s formulářem ? Napište našim floristkám na  usmev@tyradosti.cz  nebo volejte na naší květinovou linku 723 445 515

1. nezávazná schůzka je ZDARMA
Orientační cena našich svatebních zakázek je 8 000 - 35 000 Kč 

Koordinace

Koordinace obřadu

Ráno či dopoledne před obřadem a samotný obřad bývá organizačně nejnáročnější.

Dohlédneme, aby vše bylo dle vašich přání. Komunikace s dodavateli, asistence nevěstě a ženichovi, vítání hostů.

4 hodiny koordinace + 1 schůzka

2900 Kč

Koordinace dne

Koordinace celého dne, sestavení harmonogramu, komunikace se všemi dodavateli v den svatby.

Dohlédneme, aby vše bylo dle vašich přání dotažené do detailu. Asistence nevěstě a ženichovi, ale i hostům.

8 hodin koordinace + 1 schůzka

5500 Kč

Svatba bez starostí

Nechcete nic řešit jen si užít vaší svatbu? Ozvěte se, určitě pro Vás vymyslíme to pravé.

Svatební konzultace

Potřebujete více dopodrobna pomoct s detaily svatby, poradit s výzdobou, dodavateli nebo organizací celého dne? Jsme tu pro Vás.  

1 konzultace (1-1,5 hodiny)

500 Kč

Nevíte si rady s formulářem nebo se rovnou chcete domluvit na nezávazné schůzce? Napište nám na usmev@tyradosti.cz a něco určitě vymyslíme.  

Stačí vyplnit formulář  a budeme se těšit až naplánujeme Váš nezapomenutelný den.